img
img
img
img
Всі прикраси Каблучки Сережки Кулони Браслети Ланцюжки Релігія Подарунки та сертифікати
Майстерня Покупцю Акції Блог Контакти
Майстерня казкових
вражень

“Вища Проба” вже понад десятиліття вражає своїх клієнтів та їхніх близьких неймовірними коштовностями, які перетворюють важливі події на незабутні щасливі миті.

Часто для подарунку найріднішим люди хочуть обрати щось дуже особливе та індивідуальне, адже прагнуть вмістити в нього всі почуття вдячності, турботи, любові та ніжності. І в цьому можуть допомогти наші майстри казкових подарунків - професіонали із багатолітнім досвідом роботи у ювелірній сфері.

Отримати консультацію
img
img
img img
Майстри вищої проби
Ювеліри “Вищої Проби” виготовлять ексклюзивну прикрасу будь-якої складності, відремонтують улюблену коштовність, зроблять гравіювання і чистку. Якщо ви хочете придбати певну прикрасу, але ніде не можете її знайти, маєте лише зображення чи ескіз бажаного ювелірного виробу, то сміливо звертайтеся до майстерні “Вищої Проби”. Тут будь-яке ваше ювелірне бажання стане реальністю. Ми все зробимо на вищому рівні, адже хочемо завжди бачити ваші радісні усмішки. Наші майстри-чарівники роблять мрії реальними, а людей - щасливішими.
img
Вадім Дульгер

Індивідуальний підхід до вашого замовлення. Якісно. Обробка металу з любов’ю Ваші самі сміливі ідеї і не тільки вже в моїй голові. Заходьте в інстаграм і дивіться приклади моїх робіт.
img
Іван Крицький

Майстер універсал. Виконую роботи найскладнішого рівня, якісна закріпка каменів, індивідуальне виготовлення будь яких ювелірних виробів, зокрема, цепей(цепків?) будь якої ваги та плетіння, обручок класичних та за вашим вибором.
img
Дульгер Гліб

Складні та прості ремонти, візуалізація, моделювання і 3D друк, виготовлення обручок та індивідуальних ювелірних виробів, з усім цим вам можу допомоти.
img
Олег Савчук

Ювелир- дизайнер; Может с вами побеседовать и нарисовать ваше изделие, затем создать 3д модель и выполнить в металле; Работает с разнообразными материалами в ювелирных изделиях: дерево, кость камень
img
Іван Крицький

Майстер універсал. Виконую роботи найскладнішого рівня, якісна закріпка каменів, індивідуальне виготовлення будь яких ювелірних виробів, зокрема, цепей(цепків?) будь якої ваги та плетіння, обручок класичних та за вашим вибором.
Ми зможемо створити прикрасу
саме для вас!
Ви завжди хотіли носити унікальні і неповторні коштовності? Час настав! Ми виготовимо будь-яку прикрасу, яка припала вам до душі: за ескізом, фотографією чи малюнком. Для цього потрібно зовсім не багато - надіслати нам зображення ювелірного виробу і трішечки зачекати. Незабаром до вас зателефонують і проконсультують щодо специфіки роботи на виробом, ціни та термінів виготовлення. Робота над прикрасою триває до 30 робочих днів. Дайте нам більше 30 днів, і ви отримаєте знижку 10%. Введіть нижче зазначену інформацію, прикріпіть зображення із бажаним ювелірним виробом і натисніть “відправити”. Ось і все, тепер ви стали частинкою чарівного світу коштовностей “Вища Проба”!
Для отримання консультації з виготовлення або ремонту
ювелірних виробів заповніть форму або зателефонуйте нам:
Ім’я:
Прізвище:
Телефон:
Коментар:
Прикріпити файл
Прикріпить або
перетягніть файл у
цю область
img