img
img
img
img
Всі прикраси Каблучки Сережки Кулони Браслети Ланцюжки Релігія Подарунки та сертифікати
Майстерня Покупцю Акції Блог Контакти
Казковий
магазин-майстерня
Магазин-майстерня ювелірних подарунків “Вища Проба” – це казкове місце, де панує магічність чарівної скарбниці. Тут переливаються всіма кольорами смарагди і діаманти, золото і срібло.
“Вища Проба” – це справжня сім’я, яка поважає традиції. Впродовж багатьох років ми супроводжуємо своїх клієнтів у найважливіші моменти їхнього життя. Ми підбираємо вдалі подарунки до свят та для будь-яких приводів, які вже понад десятиліття наділяють любов’ю та теплом цілі родини.
Для нас найважливішими є комфорт наших клієнтів та турбота про них, тому ми створили максимально зручний онлайн-магазин, де кожен може легко обрати не лише ювелірну прикрасу, а й водночас позитивні емоції та радість. Подарунки “Вищої Проби” приємно обирати, дарувати й отримувати.
img
img img
img
Скарбниця подарунків
“Вища Проба” – це поєднання великої різноманітності ювелірних виробів від кращих торговельних марок та повного спектру послуг у ювелірній справі. Тут ви знайдете прикраси та ювелірні сувеніри на будь-який смак та гаманець.
Елегантні та магнетичні ланцюжки, сережки різноманітних форм та стилів, вишукані кулони, привабливі браслети, каблучки, що мають особливий шарм, пам’ятні та оригінальні сувеніри, релігійні подарунки – такий вибір нікого не залишить байдужим.
“Вища Проба” – це місце здійснення мрій, адже наші ювелірні подарунки спонукають людей сяяти від щастя по-особливому.
Чарівна
майстерня
Аби задовольняти будь-які потреби клієнтів щодо ювелірних прикрас, «Вища Проба» створила казкову майстерню. Так, наші ювеліри справжні чарівники, адже вони можуть виготовляти ювелірні вироби будь-якої складності. Завдяки нашим майстрам чудові ідеї перетворюються на довершені прикраси.
Окрім цього, наші майстри відремонтують вашу улюблену коштовність, зроблять гравіювання та чистку. За потреби можуть виготовити виріб за індивідуальним ескізом із наших або ваших матеріалів.
img
img
Зберігаємо
найщасливіші миті
життя у дорогоцінних
подарунках
Ми впевнені, що найбільша людська цінність – це вміння дарувати любов, тепло та увагу. Наша мета – зробити найважливіші моменти життя наших клієнтів незабутніми за допомогою ювелірних прикрас та сувенірів. Даруючи прикраси від “Вищої Проби”, легко сказати без слів, що кохані та близькі варті найкращого. Цінність наших подарунків - на віки.
img